Przegrana z Brazylią rezultatem 1 do 4 - kiepski pojedynek kadry narodowej Korei Południowej!

Przegrana z narodowym zespołem Brazylii rezultatem 1:4 - słaby pojedynek narodowej drużyny Korei Południowej!

Tegoroczne mistrzostwa świata są niezwykłe na wielu płaszczyznach i nie da się temu zaprzeczyć. Skończyły się grupowe rozgrywki, więc przyszedł czas na to, co sympatycy futbolu kochają najbardziej. Oczywiście chodzi o drabinkę pucharową, gdzie klęska może wyrzucić Cię z mundialu a także marzeń o zwyciężeniu pucharu świata. Kadra Polska poniosła porażkę w niedzielę z drużyną Francji rezultatem 1 do 3 i odpadła z mundialu. Dla fanów piłkarskich z naszego kraju, ponieważ nie oznaczało to jednak końca emocji, ponieważ mundial wciąż trwa. Na pewno trzeba śledzić poczynania drużyny Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie prezentuje się o wiele lepiej. Fantastycznym tego przykładem był mecz 1/8 finału z zespołem narodowym Korei Południowej, gdzie gracze brazylijskiego zespołu narodowego postanowili sobie urządzić wielkie strzelanie w pierwszej części. Już w 6. minucie została strzelona pierwsza bramka dla brazylijskiej drużyny narodowej, a strzelcem był Vinicius Jr, który fantastycznie poradził sobie w polu karnym z defensywnymi graczami przeciwnika.

Należy podkreślić to, iż I połowa spotkania była prawdziwym koszmarem dla drużyny Korei Południowej. Szczególnie, że I połowa zakończyła się prowadzeniem zespołu narodowego Brazylii rezultatem cztery do zera. Kolejne gole zdobyli Neymar, Richarlison oraz Lucas Paqueta. Kibice piłkarscy obecni na obiekcie mogli czuć satysfakcję, ponieważ mogli podziwiać istny popis narodowej kadry Brazylii. Po przerwie tempo tego spotkania znacząco spadło. Gracze zespołu narodowego Korei Południowej fantastycznie się bronili w momencie, kiedy Brazylijczycy starali się tworzyć kolejne akcje. 15 minut przed końcem pojedynku reprezentacja narodowa Korei Południowej strzeliła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą pojedynku. Gracz drużyny narodowej Korei Południowej zdecydował się na strzał z dystansu, a bramkarz kadry narodowej Brazylii nie miał szans na sprawną obronę. W ostatecznym rozrachunku to starcie zakończyło się wynikiem cztery do jednego dla brazylijskiego zespołu narodowego, która w 1/4 finału będzie się mierzyć z narodową drużyną Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie kwalifikacja do 1/2 finału mistrzostw świata i pewność rywalizacji o medal.